Selena Gomez-v šatně

4. prosince 2011 v 17:44 | H.H. |  selenin vztyl
Selena Gomez představila svou novou módní kolekci Dream Out Loud. Podívej se na video, co si z ní sama vybrala a jak nadšené byly fanynky.
Selena se z hromady oblečení, které patří do její new kolekce Dream Out Loud vůbec nemohla rozhodnout, co si před fanouška oblékne. ještě, že měla k dispozici své stylisty! "Je to opravdu oblečení, které nosím a které mám ráda," popisuje kolekci Selena. "Hlavně fanynky se mě pořád ptají, kde jsem koupila tohle a tamto, tak jsme se rozhodli udělat vlastní módní značku. Podívejte se, není to pecka?" ukazuje Sel na vyložené regály.

Jen co si Sel z bohaté nabídky vlastní kolekce vybrala to správné oblečení, vrhla se mezi fanoušky, kteří na ni v útrobách obchodního domu už čekali, a mohla začít autogramiáda.

Hodně fanoušků tímhle krokem Selena opravdu potěšila. Dream Out Loud je v prodeji v obchodním řetězci K-Mart a bude rozhodně cenově příznivá pro všechny, kteří mají Selenu, její hudbu a hlavně její styl rádi.
Akce zatím proběhly v Chicagu a ve Philadelphii, a bavila se i Selena. "Ti malí kluci jsou tak roztomilí," okomentovala fanoušky, kterým bylo sotva deset roků. "Ptala jsem se jich, jestli už mají holku a oni se tak úžasně červenali!"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

klikni prosím

klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama