Selena Gomez - O čem sní

1. prosince 2011 v 17:14 | H.H. |  Novinky
I Sel (19) má svého idola. Je jím americký herec Shia LaBeouf (25) a star se s ním nedávno potkala. Jaké to bylo? Nejen o tom si přečteš v tomhle článku.

O čem sníš?

"Doufám, že přijde den, kdy budu schopná otevřít vlastní charitativní organizaci, která bude pomáhat nejrůznějším lidem v nouzi. Teď jsem spolupracovala s několika společnostmi a ta práce mě opravdu naplňovala. Chci být pyšná na všechno, co dělám. Chci být dobrý člověk. Nechci peníze jen vydělávat, ale ráda bych je také zprostředkovávala těm, kdo je z nějakého důvodu nemají."

Jaké bylo setkání s Shiou?

"Stalo se to v létě a pořád na to vzpomínám. Bylo to naprosto úžasné. Někdo z produkce mi řekl, že na mě u šatny čekají dva fanoušci, měla jsem radost a vydala se za nimi. Když jsem ale přišla do haly, seděl tam Shia LaBeouf. Byla jsem v šoku, dělala jsem, že ho nevidím a utekla jako malá holka. Byl tak nádhernej... On ale vyběhl za mnou a volal: 'Počkej, počkej... já tě přeci neukousnou... pokecáme.' Stoprocentně věděl, že jsem jeho velká fanynka a že ho zbožňuju, ale zachoval se úplně skvěle a nakonec jsme si výborně popovídali."

Máš nějaký zaručený tip ohledně randění?

"Jediná rada, kterou ode mne uslyšíte je, buďte sami sebou. Nefunguje to, když si člověk hraje na někoho, kým není. Zažila jsem pár vztahů, kdy jsem snažila chovat tak, jak chtěl můj kluk a nefungovalo to. On se se mnou nudil a já jsem si připadala příšerně nedokonalá. Teď je ze mne v podstatě jednoduchý člověk. Říkám to, co si myslím, nesnažím se nikoho měnit a jsem prostě za všech okolností Selena Gomez. A ono to funguje." (smích)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

byl jsi na mém blogu (klikni)

klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama