Selena Gomez-"Nestarám se o bulvár!"

1. prosince 2011 v 17:33 | H.H. |  Novinky

bulvár?!

Sel (19) prozradila, jak se dokáže vypořádat s odmítnutím, jaké to je patřit mezi nejmladší hollywoodské stars a také něco málo o médiích a Justinu Bieberovi...

Zažila jsi ve své kariéře už nějaké odmítnutí? Jak sis s takovou situací poradila?

"Když mi bylo jedenáct, přišla jsem na jeden casting, kde mi režisérka řekla, že nejsem dost silná osobnost na to, abych se stala hvězdou, že ze mě nikdy nic nebude. Teď tu práci dělám, miluju ji a zvládám ji. Ta ženská se fakt spletla, ale já jsem si z ní tenkrát nic nedělala. Nelituju se a nikdy ze sebe nedělám oběť. Myslím, že každý si může sám za to, jak se mu daří. Je lepší se s odmítnutím poprat, než se nad ním hroutit."

Jaké to je být teenager v Hollywoodu?

"Ze všech stran na tebe někdo tlačí, abys nějak vypadala a nějak se chovala. Občas je těžké zorientovat se v tom, kdo s tebou myslí opravdu dobře a kdo chce na tobě jen vydělat. Já se snažím být pořád sama sebou, zůstat i ve světě showbyznysu dobrým člověkem."

Jak snášíš to, že tvůj vztah s Justinem je pod neustálým dohledem bulváru?

"Je mi 19, takže si myslím, že cokoli co právě teď dělám, není nijak vážné, vždyť se bavím... Užívám si života a nechci se před nikým skrývat a strachovat se, že někdo uvidí, jak někoho líbám. Je mi jedno, jestli o mě bulvár píše nebo ne, nestarám se o něj. Důležití jsou moji fanoušci."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

byl jsi na mém blogu (klikni)

klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama